Notariusz praga południe

Kancelaria Notarialna Warszawa Praga Południe
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Mokotów

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

Kancelaria Notarialna
Warszawa Praga południe

Nasza Kancelaria Notarialna mieści się na terenie Starego Mokotowa, w budynku zabytkowej kamienicy Jana Wedla („Dom Wedla”) – z 1936 roku. Obsługuje również pobliskie dzielnice Mokotowa w tym między innymi Pragę, skąd klienci mają bardzo łatwy i dogodny dojazd do kancelarii. Siedziba budynku mieści się na rogu ulicy Puławskiej i ulicy Madalińskiego. Wejście do budynku natomiast jest możliwe od strony ulicy Madalińskiego. Nasza Kancelaria jest usytuowana na II piętrze. Wyposażona jest w windę.

Prowadzona przez nas Kancelaria Notarialna świadczy pełen zakres czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej notariuszy. Udzielamy bardzo szczegółowych informacji w zakresie dokumentów i danych potrzebnych do dokonania czynności notarialnych, wysokości taksy notarialnej, oraz  wysokości podatków i opłat, których obowiązek należy do notariusza. W tym celu wskazany jest kontakt z Naszą Kancelarią.

Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, pełne zaangażowanie w każdej powierzonej sprawie. Jesteśmy Kancelarią, która sumiennie, sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonuje swoją pracę. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Notariusz
Katarzyna Gurda


Notariusz Katarzyna Gurda ukończyła studia prawnicze ora studia Podyplomowe Prawa Europejskiego. W Izbie Notarialnej w Warszawie odbyła aplikację prawniczą oraz asesurę. W roku 2013 rozpoczęła prowadzenie własnej działalności, zakładając już jako notariusz Notarialną Kancelarię na warszawskim Mokotowie. Wieloletnia praktyka Notariusz Katarzyny Gurdy oraz ugruntowana na warszawskim rynku pozycja Kancelarii Notarialnej jest gwarancją profesjonalnej obsługi, rzetelnej współpracy i wysokiej jakości świadczonych usług notarialnych. Notariusz Katarzyna Gurda to pełen profesjonalizm, zrozumienie każdego tematu, tak by świadczyć swoją wiedzą najwyższe kompetencje.


gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka

Notariusz Karolina Rokicka ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego to kolejne miejsce studiów, których uczestnikiem była Pani Karolina. Odbyła również aplikację notarialną w Izbie Notarialnej w Warszawie, gdzie po zdanym egzaminie zawodowym, swoje doświadczenie zawodowe budowała przez długi okres w Kancelarii Notarialnej, pełniąc rolę zastępcy notarialnego. Kilkunastoletnia praktyka zawodowa pozwoliła Notariusz Karolinie Rokickiej poszerzać swoje doświadczenie zawodowe, dzięki któremu dziś może świadczyć wysoki poziom usług notarialnych.

rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne
notariusz praga południe

Akty notarialne

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Poświadczenia

Akty notarialne

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Poświadczenia

notariusz warszawa praga południe

Notariusz jest zobowiązany wykonywać czynności notarialne, którym strony są zobowiązane lub też chcą nadać notarialną formę (czynności notarialnych). W zakresie swoich obowiązków notariusz funkcjonuje jako osoba publicznego zaufania,  korzystając z ochrony obowiązującej funkcjonariuszom publicznym.
Czynności notarialne, które wykonuje notariusz, zgodnie z praktyką prawną, przybierają postać urzędowego dokumentu.