Notariusz Śródmieście Warszawa

Kancelaria notarialna
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Śródmieście Warszawa

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

kancelaria notarialna śródmieście Warszawa

Nasza Kancelaria mieści się na sąsiadującym z Dzielnicą Śródmieście – pobliskim Mokotowie. Dokładny adres to ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro, 02-512 Warszawa (wejście znajduje się od ulicy Madalińskiego). Budynek, w której mieści się kancelaria to zabytkowa kamienica Jana Wedla z lat 30 – znany wszystkim jako Dom Wedla. Kamienica mieście się na rogu dwóch znanych ulic: Puławskiej oraz Madalińskiego. Usytuowanie budynku sprawia, że znajduje się on na terenie bardzo dobrze skomunikowanym zarówno ze Śródmieściem jak i okolicznych dzielnic.

W Kancelarii Notarialnej mogą Państwo liczyć na pełny zakres czynności notarialnych. Udzielamy niezbędnych informacji w zakresie dokonywanych czynności prawnych, dokumentów wymaganych w celu sporządzenia aktu notarialnego czy też innej notarialnej czynności. Oprócz tego udzielamy także informacji odnośnie wysokości notarialnej taksy oraz podatków opłat – do których pobrania notariusz jest obowiązany.

W naszej Kancelarii Notarialnej obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Posługując się wiedzą i doświadczeniem dążymy do uzyskania satysfakcjonującego rozwiązania. Każdego z Państwa traktujemy indywidualnie, starając się świadczyć nasze usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zachowujemy całkowitą poufność we wszystkich sprawach, które obejmują nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu.

Notariusz
Karolina Rokicka

Notariusz Karolina Rokicka ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobyła również dyplom ukończenia studiów podyplomowych z Prawa Handlowego. To nie koniec listy studiów Pani Notariusz. Karolina Rokicka ukończyła również studia w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Aplikację notarialną odbyła w Izbie Notarialnej w Warszawie. Swoje początkowe doświadczenie zdobywała w Kancelarii Notarialnej – jako zastępca notarialny. Wieloletnia praktyka zawodowa notariusz Karoliny Rokickiej pozwoliła zdobyć jej ogromne doświadczenie oraz merytoryczną wiedzę. Notariusz Karolina Rokicka podejmuje wszystkie notarialne czynności z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

rokicka@notariusze.waw.pl

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego. Aplikację oraz asesurę odbyła w Izbie Notarialnej w Warszawie. Swoją działalność jako notariusz rozpoczęła w 2013 roku.

Bardzo trwała na warszawskim rynku pozycja Kancelarii Notarialnej oraz bogate doświadczenie zawodowe zdobyte przez Notariusz Katarzynę Gurdę zapewnią Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę. Mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług notarialnych. Notariusz Katarzyna Gurda reprezentuje profesjonalizm, zaangażowanie, wysokie kompetencje oraz dbałość o każdy szczegół.

gurda@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne
Notariusz Śródmieście Warszawa

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Spisywanie protokołów

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Akty notarialne

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

Poświadczenia

notariusz śródmieście warszawa

Notariusz jako prawnik, pełni funkcję zaufania publicznego. Mianowany jest przez Ministra Sprawiedliwości i upoważniony przez niego do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych. Niezliczona ilość czynności prawnych musi być dokonana w formie aktu notarialnego. Dotyczy to jednakowo rozdzielności majątkowej, spadku, założenia księgi wieczystej, przepisania domu, mieszkania czy innej własności. Dlatego też trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie państwa bez pracy notariuszy.

W naszej kancelarii oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym, stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.