Notariusz Warszawa Ochota

Kancelaria notarialna
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Warszawa Ochota

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

Kancelaria notarialna Warszawa Ochota

Nasza kancelaria notarialna ma siedzibę na warszawskim Mokotowie przy ulicy Puławskiej 28 lok. 7, czyli tuż obok dzielnicy Ochota. Znajdujemy się w wyjątkowej, zabytkowej kamienicy Jana Wedla z lat 30, która nazywana jest Domem Wedla. 

Budynek mieści się na rogu dwóch ulic: Madalińskiego oraz Puławskiej. Aby do nas trafić, należy wejść do budynku od strony ulicy Madalińskiego. Kancelaria jest na II piętrze. Można skorzystać z dostępnej windy.

Jako Kancelaria Notarialna od lat świadczymy dla Państwa pełen zakres czynności notarialnych zgodnie z zasadami etyki zawodowej notariuszy oraz aktualnymi przepisami prawa. Chętnie wyjaśniamy kwestie i dzielimy się informacjami w zakresie dokumentów niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, opłat za czynności. wysokości taksy notarialnej oraz podatków i opłat, które leżą w obowiązkach notariuszy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z kancelarią.

W naszej kancelarii notarialnej na można liczyć na indywidualne podejście, profesjonalizm i całkowite oddanie w sprawę. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Kontaktować się z nami można za pośrednictwem maila, telefonicznie lub poprzez bezpośrednie odwiedziny Kancelarii.

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda to absolwentka studiów prawniczych oraz Podyplomowych Studiów Prawa Europejskiego. Po zakończeniu aplikacji i odbyciu asesury w Izbie Notarialnej w Warszawie, jako notariusz otworzyła swoją działalność w 2013 roku – Kancelarię Notarialną w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie Notariusz Katarzyny Gurda i stabilna pozycja kancelarii to gwarancja rzetelnych usług oraz profesjonalnej współpracy. Można liczyć tu na pełne zaangażowanie, zrozumienie i dużą wiedzę.

gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka

Notariusz Karolina Rokicka skończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyła też w studiach w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Swoją aplikację notarialną odbyła w Izbie Notarialnej w Warszawie. Pani Karolina zaczynała jako zastępca notarialny w Kancelarii Notarialnej, gdzie budowała swoje doświadczenie. Aktualnie Notariusz Karolina Rokicka posiada kilkunastoletnie doświadczenie, co pozwala jej świadczyć wysokiej jakości usługi notarialne w sposób rzetelny i zaufany. Notariusz Karolina Rokicka podejmuje wszystkie notarialne czynności z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne
Kancelaria Notarialna Ochota

Akty notarialne

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Spisywanie protokołów

Poświadczenia

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

Notariusz Warszawa Ochota

Notariusz ustawowo zobowiązuje się do wykonywania czynności notarialnych, którym poszczególne strony chcą lub są zobowiązane nadać formę notarialną. Notariusz pełni odpowiedzialną funkcję publicznego zaufania. Czynności notarialne, jakie wykonuje, są aktami notarialnymi i stanowią dokumenty urzędowe zgodnie z praktyką prawną. Oferujemy Państwu rzetelną obsługę przy zachowaniu zasad etyki zawodowej i zapewniając bezpieczeństwo obrotu prawnego stronom.