Notariusz okęcie

Kancelaria Notarialna
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Kancelaria Notarialna
okęcie

Kancelaria notarialna znajduje się w dzielnicy Stary Mokotów, w historycznym budynku Jana Wedla (“Dom Wedla”), wybudowanym w 1936 roku. Budynek znajduje się na rogu ulicy Puławskiej i ulicy Madalińskiego. Wejście do budynku jest od ulicy Madalińskiego. Kancelaria prawna mieści się na drugim piętrze, a w budynku dostępny jest także winda.

 

W Kancelarii Notarialnej otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące czynności prawnych, dokumentów potrzebnych do sporządzenia aktu notarialnego lub innych działań notarialnych, a także wysokości opłat notarialnych oraz innych opłat i podatków, które notariusz ma obowiązek pobierać z tytułu działalności. Nasza Kancelaria Notarialna zapewni Ci profesjonalną i efektywną obsługę oraz gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta i powierzonej sprawy. Aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje, skontaktuj się z Kancelarią Notarialną za pomocą wygodnego dla Ciebie sposobu (mailowo, telefonicznie lub osobiście w biurze).

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego. Po zakończeniu aplikacji i odbyciu asesury w Izbie Notarialnej w Warszawie – jako notariusz, rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku otwierając Kancelarię Notarialną na warszawskim Mokotowie.
Ugruntowana na warszawskim rynku pozycja Kancelarii Notarialnej oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte przez Notariusz Katarzynę Gurda zapewni Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę, a także najwyższą jakość świadczonych usług.
Notariusz Katarzyna Gurda z ogromnym zaangażowaniem świadczy dla klientów usługi notarialne, gwarantując swoją wiedzą najwyższe kompetencje.

gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka

Notariusz Karolina Rokicka ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studium Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto brała udział w studiach w zakresie prawa angielskiego i europejskiego w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Po zakończeniu aplikacji notarialnej odbytej przy Izbie Notarialnej w Warszawie oraz zdaniu egzaminu zawodowego, przez długi czas pracowała jako zastępca notariusza w Kancelarii Notarialnej. Podczas  praktyki zawodowej Pani Karolina Rokicka zdobyła niezbędne doświadczenie oraz ogrom wiedzy merytorycznej, co gwarantuje rzetelne i profesjonalne wykonywanie zawodu notariusza, a także wysoki poziom obsługi oraz dbałość o bezpieczeństwo stron czynności notarialnej.


rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne

Akty notarialne

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Poświadczenia

Spisywanie
protokołów

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów​

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Notariusz Warszawa okęcie

Notariusz jest mianowany do wykonywania czynności, do których strony są zobowiązane lub chcą nadać formę notarialną (czynności notarialne). W ramach swoich uprawnień, notariusz działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej urzędnikom publicznym. Czynności notarialne wykonane przez notariusza zgodnie z prawem mają charakter dokumentu urzędowego.