Notariusz Warszawa Ursynów

Kancelaria notarialna
Katarzyna Gurda, Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Warszawa Ursynów

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

kancelaria notarialna warszawa Ursynów

Kancelaria Notarialna Warszawa Ursynów swoją siedzibę ma przy ulicy Puławskiej 28 lok. 7 (warszawski Mokotów, tuż obok dzielnicy Ursynów). Budynek, w którym znajduje się nasze biuro mieści się w zabytkowej kamienicy Jana Wedla z lat 30, która nazywana jest Domem Wedla. Budynek znajduje się na rogu dwóch ulic: Madalińskiego oraz Puławskiej. Aby do nas trafić, należy wejść do budynku od strony ulicy Madalińskiego. Kancelaria jest na II piętrze. Można skorzystać z dostępnej windy.

Jako Kancelaria Notarialna od lat świadczymy pełen zakres czynności notarialnych zgodnie z zasadami etyki zawodowej notariuszy oraz aktualnymi przepisami prawa. Chętnie wyjaśniamy kwestie i dzielimy się informacjami w zakresie dokumentów niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, opłat za czynności. wysokości taksy notarialnej oraz podatków i opłat, które leżą w obowiązkach notariuszy.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Mogą Państwo liczyć na profesjonalizm i całkowite oddanie w sprawę. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila, telefonicznie lub poprzez bezpośrednie odwiedziny Kancelarii.

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego. Po zakończeniu aplikacji i odbyciu asesury w Izbie Notarialnej w Warszawie – jako notariusz, rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku otwierając Kancelarię Notarialną na warszawskim Mokotowie.
Doświadczenie zawodowe zdobyte przez Notariusz Katarzynę Gurda zapewni Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę. Mogą również Państwo liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług notarialnych. Notariusz Katarzyna Gurda reprezentuje wysokie kompetencje oraz dbałość o każdy szczegół.

gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka

Notariusz Karolina Rokicka studia prawnicze odbyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe Prawa Handlowego. Swoją edukację kontynuowała – studiując w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Aplikację notarialną odbyła w Izbie Notarialnej w Warszawie. Notariusz Karolina Rokicka doświadczenie zdobywała w Kancelarii Notarialnej – jako zastępca notarialny.
Wieloletnia praktyka zawodowa Pani notariusz pozwoliła zdobyć ogromne doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną. Wszystkie notarialne czynności, jakie podejmuje notariusz Karolina Rokicka są wykonywane z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne
Notariusz Ursynów

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Spisywanie protokołów

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Akty notarialne

Poświadczenia

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

notariusz warszawa Ursynów

Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych).
W zakresie swoich uprawnień notariusz działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Notariusz mianowany jest przez Ministra Sprawiedliwości i upoważniony przez niego do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych.

Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. W naszej kancelarii oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych. Zapraszamy.