Notariusz Wawer

Kancelaria notarialna
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Mokotów

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

kancelaria notarialna warszawa wawer

Nasza Kancelaria mieści się na sąsiadującym z dzielnicą Wawer – pobliskim Mokotowie. Można łatwo do nas dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i we własnym zakresie. Kancelaria umieszczona jest w pięknej, zabytkowej kamienicy Jana Wedla z lat 30 – tak zwany Dom Wedla. Budynek mieści się na rogu dwóch ulic: Madalińskiego oraz Puławskiej. Aby do nas trafić, należy wejść do budynku od strony ulicy Madalińskiego. Jesteśmy na II piętrze. Do Państwa dyspozycji jest również winda.

W Kancelarii Notarialnej służymy Państwu wsparciem i pomocą prawną, udzielamy niezbędnych informacji w zakresie  dokonywanych czynności prawnych, dokumentów wymaganych w celu sporządzenia aktu notarialnego czy też innej notarialnej czynności, a także  udzielamy informacji odnośnie wysokości notarialnej taksy oraz podatków opłat – do których pobrania notariusz jest obowiązany.

W naszej Kancelarii Notarialnej każdego z Państwa traktujemy indywidualnie, starając się świadczyć nasze usługi notarialne na najwyższym poziomie. Jeśli chcą Państwo uzyskać niezbędne informacje – zapraszamy do kontaktu z Kancelarią za pośrednictwem maila, kontaktu telefonicznego lub też bezpośrednio do Kancelarii.

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego. Po zakończeniu aplikacji i odbyciu asesury w Izbie Notarialnej w Warszawie – jako notariusz, rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku otwierając Kancelarię Notarialną na warszawskim Mokotowie.
Bardzo trwała na warszawskim rynku pozycja Kancelarii Notarialnej oraz bogate doświadczenie zawodowe zdobyte przez Notariusz Katarzynę Gurda zapewni Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę, a także najwyższą jakość świadczonych usług notarialnych. Notariusz Katarzyna Gurda to kompilacja ogromnego zaangażowania, profesjonalizmu, wysokich kompetencji oraz dbałości o każdy szczegół. 

gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka


Notariusz Karolina Rokicka swoje studia prawnicze odbyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Tam też ukończyła studia podyplomowe Prawa Handlowego. Była również uczestnikiem studiów w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Aplikację notarialną odbyła w Izbie Notarialnej w Warszawie. Swoje początkowe doświadczenie zdobywała w Kancelarii Notarialnej – jako zastępca notarialny. Wieloletnia praktyka zawodowa notariusz Karoliny Rokickiej pozwoliła zdobyć jej ogromne doświadczenie oraz merytoryczną wiedzę, dając rękojmie zaufanego i rzetelnego wykonywania zawodu notariusza. Notariusz Karolina Rokicka podejmuje wszystkie notarialne czynności z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne
Notariusz Wawer

Spisywanie protokołów

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Akty notarialne

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Poświadczenia

notariusz warszawa wawer

Zgodnie z ustawą notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Notariusz jako prawnik, pełni funkcję zaufania publicznego i daje gwarancję i pewność obrotu. Dokumenty przez niego sporządzane mają postać aktów notarialnych o charakterze dokumentu urzędowego. W naszej kancelarii oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym, stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.