Notariusz Warszawa Włochy

Kancelaria notarialna
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Warszawa Włochy

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

Kancelaria Notarialna Warszawa Włochy

Kancelaria Notarialna sąsiaduje z dzielnicą Włochy – udzielamy niezbędnych informacji w zakresie dokonywanych czynności notarialnych, dokumentów wymaganych w celu sporządzenia aktu notarialnego czy też innej notarialnej czynności. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych w celu sporządzenia aktu notarialnego czy też innej notarialnej czynności, a także  udzielamy informacji odnośnie wysokości notarialnej taksy oraz podatków opłat – do których pobrania notariusz jest obowiązany.

W naszej Kancelarii Notarialnej każdego z Państwa traktujemy indywidualnie. Zależy nam na tym, aby  świadczyć usługi notarialne na najwyższym poziomie. Jeśli chcą Państwo uzyskać niezbędne informacje – zapraszamy do kontaktu z Kancelarią za pośrednictwem maila, kontaktu telefonicznego lub też bezpośrednio do Kancelarii.

Kancelaria znajduje się w pięknej, zabytkowej kamienicy – Jana Wedla z lat 30-tych – tzn “Dom Wedla”. Budynek mieści się na rogu dwóch ulic: Madalińskiego oraz Puławskiej. Można łatwo do nas dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i we własnym zakresie. Zapraszamy.

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda to doświadczona i zaangażowana notariusz. Ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego. Po zakończeniu aplikacji i odbyciu asesury w Izbie Notarialnej w Warszawie – jako notariusz, rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku otwierając Kancelarię Notarialną. Bogate doświadczenie zawodowe oraz ugruntowana pozycja Kancelarii Notarialnej – zagwarantuje Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę. To co wyróżnia Notariusz Katarzynę Gurdę to profesjonalizm, wysokie kompetencje oraz dbałość o szczegóły.

gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka

Wieloletnia praktyka zawodowa notariusz Karoliny Rokickiej pozwoliła zdobyć jej ogromne doświadczenie oraz merytoryczną wiedzę, dając gwarancję zaufanego i rzetelnego wykonywania zawodu notariusza. Notariusz Karolina Rokicka studia prawnicze odbyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe Prawa Handlowego. Była również uczestnikiem studiów w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Aplikację notarialną odbyła w Izbie Notarialnej w Warszawie.

rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne
Notariusz Warszawa Włochy

Spisywanie protokołów

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Akty notarialne

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Poświadczenia

notariusz warszawa włochy

Notariusz to prawnik, który pełni funkcję zaufania publicznego. Czasem nazywany urzędnikiem państwowym. Notariusz (dawniej zwany rejentem) jest mianowany przez ministra sprawiedliwości oraz upoważniany do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych. Dokumenty przez niego sporządzane mają postać aktów notarialnych o charakterze dokumentu urzędowego. Notariuszowi nie wolno dokonywać czynności, które dotyczą:
– małżonka notariusza,
– krewnych lub powinowatych z notariuszem w linii prostej,
– osób związanych z notariuszem z tytułu przysposobienia, opieki, kurateli,
– samego notariusza.

W naszej kancelarii oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.