Notariusz Warszawa Mokotów

Kancelaria Notarialna
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Mokotów

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

Kancelaria Notarialna
Mokotów

W Kancelarii Notarialnej Gurda i Rokicka uzyskacie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące dokonywanych czynności prawnych, dokumentów niezbędnych do sporządzenia aktu notarialnego bądź innej czynności notarialnej. Poinformujemy Państwa o wysokości taksy notarialnej oraz opłat i podatków, do których pobrania obowiązany jest notariusz w związku z dokonywaną czynnością.
Kancelaria Notarialna Gurda i Rokicka znajduje się w terenie Starego Mokotowa, w zabytkowej kamienicy Jana Wedla („Dom Wedla”). Budynek usytuowany jest na rogu ulicy Puławskiej oraz ulicy Madalińskiego. Wejście do budynku znajduje się od strony ulicy Madalińskiego.
Kancelaria Notarialna zapewni Państwu profesjonalną i sprawną obsługę, a także gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta i powierzonej sprawy.

W celu uzyskania wszelkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt z kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: mailowo, telefonicznie bądź osobiście w siedzibie Kancelarii. Zapraszamy.

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda z ogromnym zaangażowaniem świadczy dla klientów usługi notarialne. Jej zaangażowanie gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Swoją wiedzą reprezentuje najwyższe kompetencje. Notariusz Katarzyna Gurda ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego. Po zakończeniu aplikacji i odbyciu asesury w Izbie Notarialnej w Warszawie, założyła działalność gospodarczą w 2013 r. otwierając Kancelarię Notarialną na warszawskim Mokotowie. Ugruntowana na warszawskim rynku pozycja Kancelarii Notarialnej oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte przez Notariusz Katarzynę Gurda zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę.

gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka

Notariusz Karolina Rokicka ukończyła studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także była uczestnikiem studiów w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Po zakończonej aplikacji notarialnej, odbytej w Izbie Notarialnej w Warszawie i zdanym egzaminie zawodowym, przez długi czas zatrudniona była w Kancelarii Notarialnej w charakterze zastępcy notarialnego.
W czasie swojej kilkunastoletniej praktyki zawodowej Notariusz Karolina Rokicka zdobyła niezbędne doświadczenie oraz szeroki zasób wiedzy merytorycznej, dające rękojmię rzetelnego i profesjonalnego wykonywania zawodu notariusza, a także wysoki poziom świadczonych usług i dbałość o zabezpieczenie stron czynności notarialnej.


rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne - Notariusz Mokotów

Akty notarialne

Poświadczenia

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów​

Spisywanie
protokołów

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Notariusz Warszawa Mokotów

Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Jego działalność jest regulowana przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Według niej notariusz to osoba zaufania publicznego.
Czynności notarialne, wykonane przez notariusza – mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz to rodzaj funkcji należący do systemu prawa kontynentalnego.