Notariusz Wilanów

Kancelaria Notarialna
Katarzyna Gurda Karolina Rokicka
Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Notariusz Wilanów

Kancelaria notarialna Katarzyna Gurda Karolina Rokicka Notariusze Spółka partnerska

ul. Puławska nr 28 lok. 7, II piętro
02-512 Warszawa
(wejście od ulicy Madalińskiego)

Lex est notamus – Prawem jest co spisujemy.

Kancelaria Notarialna
Wilanów

Nasza Kancelaria Notarialna usytuowana jest na terenie Starego Mokotowa. Mieści się w przedwojennej kamienicy Jana Wedla („Dom Wedla”), która swój początek sięga 1936 roku. Budynek mieści się na rogu dwóch ulic: Puławskiej oraz ulicy Madalińskiego. Do budynku można wejść od strony ulicy Madalińskiego. Biuro kancelarii znajduje się na II piętrze. Dostępna jest także winda w kamienicy.

Nasza Kancelaria Notarialna obsługuje również klientów z całej Warszawy, również z Wilanowa. Mogą oni uzyskać wszelkie niezbędne informacje odnośnie wykonywanych czynności notarialnych, czy też dokumentów wymaganych do sporządzenia aktu notarialnego. Udzielamy pozostałych informacji, w tym na temat wysokości taksy notarialnej, a także podatków i opłat, do których pobrania zobowiązany jest notariusz, na podstawie dokonywanych czynności.

W ramach naszych usług świadczymy sprawną i rzetelną obsługę naszym klientom. Do każdej sprawy notarialnej podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Prosimy o kontakt z naszą Kancelarią, w celu uzyskania wszelkich niezbędnych informacji – za pośrednictwem mailowym, telefonicznym bądź osobistym w siedzibie Kancelarii.

Notariusz
Katarzyna Gurda

Notariusz Katarzyna Gurda jest absolwentką studiów prawniczych oraz studiów podyplomowych prawa europejskiego. Odbyła aplikację notarialną oraz asesurę w Izbie Notarialnej w Warszawie. Własną działalność jako notariusz, zaczęła prowadzić od 2013 roku. Do dziś z powodzeniem prowadzi Kancelarię Notarialną na warszawskim Mokotowie. Pewna pozycja Kancelarii Notarialnej na warszawskim rynku oraz wieloletnie zawodowe doświadczenie, które zdobyła Notariusz Katarzyna Gurda jest gwarancją rzetelnej obsługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na rzetelność pani notariusz i pełen profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług.

gurda@notariusze.waw.pl

Notariusz
Karolina Rokicka

Notariusz Karolina Rokicka jest absolwentką studiów prawniczych Podyplomowego Studia Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Warszawie. Uczęszczała również na studia w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Odbyła aplikację notarialną w Izbie Notarialnej w Warszawie. Po zdanym egzaminie zawodowym swoje doświadczenie budowała w jednej z Kancelarii Notarialnych, gdzie pełniła funkcję zastępcy notarialnego. Notariusz Karolina Rokicka to połączenie dużej wiedzy merytorycznej i wieloletniego doświadczenia. Klienci mogą mieć pewność, że jest to notariusz która dba o zabezpieczenie stron czynności notarialnej.

rokicka@notariusze.waw.pl

Czynności notarialne

Akty notarialne

Akty poświadczenia
dziedziczenia

Poświadczenia

Spisywanie
protokołów

Wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów​

Projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów​

Notariusz Warszawa Wilanów

Osoba wykonująca zawód notariusza jest powołana do wykonywania czynności, którym strony są obowiązane lub chcą nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Notariusz jest zawodem zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Czynności notarialne, które wykonuje notariusz, zgodnie z prawem mają nadawany charakter dokumentu urzędowego.